Rozvrh a rezervace

Jak si rezervujete lekce cvičení a jak funguje kreditový rezervační systém - pro lekce ve studiu i live lekce přes Zoom.

Záznamy z live lekcí: pokud čas lekce nestíháte - rezervujte si lekci i tak - napište nám, že máte zájem o záznam a my Vám pak na email uvedený u Vaší rezervace, pošleme odkaz, přes který si lekci zacvičíte později :-) / záznam je funkční tři dny po konání lekce.

obchod - zde si můžete zakoupit kredity pro účely rezervace na jednotlivé lekce / pokud si přejete vložit jinou částku, než  nabízí eshop a nebo peníze poslat klasickým bankovním převodem a nebo použít hotovost, ozvěte se nám na náš email info@studioeli.cz / i v rámci balíčků mohou studenti a senioři čerpat slevu 15 %.

! Pokud budete chtít vystavit daňový doklad, prosíme o platbu klasickým bankovním převodem na účet studia: 670100-2214137140/6210a nebo v hotovosti ve studiu. Děkujeme za pochopení.

Cenu, kapacitu i minimální počet rezervací pro úskutečnění lekce si volí každá lektorka - info jsou uvedené přímo u lekcí.

V rozvrhu nejsou uvedené termíny individálních lekcí, masáží a ostatních pronájmů.